مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

مشکل بخش نگارش پست در هم‌نگار به دلیل ایرادات فنی در OpenAI

توسط هم‌نگار بلاگ
۰ اظهار نظر

اگر اخبار هوش مصنوعی و OPenAI را در هم‌نگار دنبال کرده باشید حتما مطلع شدید که کاربران ChatGPT از بروز برخی مشکلات در آن خبر دادند. البته جدای از قطعی چند ساعته که برای دومین بار در سرویس‌های این شرکت رخ می‌داد، مشکلات دیگری مربوط به حجم ترافیک مربوط به سرویس ChatGPT نیز وجود داشته است.

اگر از نسخه رایگان ChatGPT یا اپلیکیشن هایی که با آن کار می‌کنند استفاده کرده باشید متوجه تاخیرهایی در پاسخ‌دهی شده‌اید که طبق گفته OPenAI به خاطر اولویت داشتن کاربران پرمیوم (پولی) در استفاده از سرویس، کاربران نسخه رایگان ممکن است با تاخیر در پاسخ‌دهی مواجه شوند. این تاخیرها البته در هم‌نگار که از نسخه پرمیوم API این شرکت استفاده می‌کند وجود ندارد اما بروز مشکلاتی که ذکر کردیم باعث شده برخی اوقات، کاربران در هنگام استفاده از ابزار تولید پست وبلاگ، دچار خطا شوند.

طبق پیگیری‌های ما این خطا مربوط به API است که از جانب OPenAI تامین می‌شود و همان طور که در خبرها آمده این شرکت وعده داده در اسرع وقت به این مشکلات رسیدگی کرده و اقداماتی در جهت بهبود این سرویس ارایه خواهد داد.

بنابراین به اطلاع کاربران گرامی هم‌نگار می‌رسانیم چنانچه در هنگام استفاده از ابزار وبلاگ دچار مشکل شده‌اید، این خطا مربوط به مشکل مذکور است که به زودی رفع خواهد شد.

همچنین این مژده را به کاربران هم‌نگار می‌دهیم که در آینده نزدیک، شاهد ارایه سرویس‌ها و مدل‌های دیگر هوش مصنوعی مانند هوش مصنوعی گوگل Gemini و مدل‌های قدرتمندی مثل ElevenLabs و Midjourney در هم‌نگار خواهید بود و برای اولین بار، از تمام این مدل‌های قدرتمند و محبوب در یک پلتفرم می‌توانید استفاده کنید. البته قابلیت‌های بسیار جذاب دیگری نیز خیلی زود در هم‌نگار – نسخه بعدی – رونمایی می‌شود که بدون شک، کاربران بسیاری در انتظارش بوده‌اند.

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید