مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

غیرفعال شدن پلن رایگان هم‌نگار تا اطلاع ثانوی به دلیل افزایش چشمگیر کاربران

توسط هم‌نگار بلاگ
منتشر شده: آخرین بروز رسانی در تاریخ ۰ اظهار نظر

با اینکه هنوز چند روزی از رونمایی پلتفرم هم‌نگار نگذشته و تبلیغ خاصی برای آن صورت نگرفته، اما با افزایش چشمگیر تعداد کاربران و ثبت نام های جدید مواجه شدیم و استفاده تمام این کاربران از حجم در نظر گرفته شده برای پلن رایگان، باعث افزایش قابل توجه هزینه برای هم‌نگار شده است.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا اطلاع ثانوی پلن رایگان را غیرفعال کنیم و به جای آن یک پلن حمایتی با حجم ۲۰۰۰ کلمه (به جای ۱۰۰۰ کلمه رایگان)  به مبلغ ۴۵۰۰۰ تومان را فعال کردیم. در واقع با خرید این پلن شما همان ۱۰۰۰ کلمه رایگان را دریافت خواهید کرد و فقط برای حجم کلمات، تصویر و امکانات پلن پرداخت خواهید کرد. اما با خرید این پلن حمایتی به هم‌نگار کمک می‌کنید تا مجددا امکان فعال کردن پلن رایگان ماهانه را به دست آورد و همچنین خدمات خود را با سرعت بیشتری بهبود بخشد.

لازم به ذکر است پس از جبران هزینه‌ها، بلافاصله پلن رایگان را برای کاربران فعال خواهیم کرد. همچنین توجه داشته باشید که در تمام پلن‌ها امکان استفاده از مدل جدید هوش مصنوعی gpt-4 Turbo فراهم شده است.

بروزرسانی: پلن رایگان هم‌نگار مجددا فعال شده است. از افرادی که با خرید پلن‌های اشتراک پرمیوم مجددا این امکان را برای هم‌نگار فراهم کرده‌اند تا پلن اشتراک رایگان خود را به تمامی کاربران ارایه دهد سپاسگزاریم. شما کسانی هستند که امکان تداوم خدمات مفید و مدرن را به هم‌وطنان خود میسر می‌کنید.

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید