مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

جشنواره تخفیفی یلدای هم‌نگار تا ظهر جمعه تمدید شد

توسط هم‌نگار بلاگ
منتشر شده: آخرین بروز رسانی در تاریخ ۰ اظهار نظر

با توجه به استقبال فراوان از تخفیف‌های ویژه هم‌نگار به مناسبت رویداد ایرانی شب یلدا، این تخفیف‌ها تا ظهر جمعه اول دی ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

از چند روز پیش، پلتفرم هوش مصنوعی هم‌نگار، جهت بهره‌مندی کاربران بیشتری از طعم پلن‌های اشتراک پرمیوم، بهای اشتراک‌ها را  – با کاهش کامل سود پلن‌ها – تا کمترین حد ممکن کاهش داد. این کاهش قیمت قابل توجه، مورد استقبال کاربران قرار گرفت تا جایی که دقایقی در بخش پرداخت آنلاین مشکلاتی پدید آمد. به دلیل استقبال کاربران و اختلال پیش آمده، مدیریت هم‌نگار تصمیم گرفت این تخفیف‌ها را که قرار بود تا ساعت ۲۴ امشب (پنجشنبه) پایان یابد تا ظهر جمعه اول دی ماه تمدید کند.

از جمله امکاناتی که کاربران در پلن‌های پرمیوم هم‌نگار افزودن بر امکانات پلن‌های رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد – جدای از افزایش محدودیت مربوط به حجم مصرف کلمات، تصاویر و … – امکاناتی از جمله الگوهای سفارشی و تبدیل صوت به متن است. از جمله الگوهای سفارشی که مورد توجه کاربران قرار گرفته می‌توان به مترجم متن، رزومه ساز حرفه‌ای، الگوی پیشنهاد فیلم و سریال و مقایسه محصولات نام برد.

برای استفاده از این تخفیف‌های جذاب همین حالا به پنل کاربری‌تان در سایت هم‌نگار مراجعه نمایید و اشتراک خود را ارتقا دهید.

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید