مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

نحوه استفاده از اپلیکیشن هم‌نگار در موبایل و دسکتاپ

آخرین بروزرسانی: ۲۰ آذر ۱۴۰۲
شما اینجا هستید:
  • دانشنامه
  • نحوه استفاده از اپلیکیشن هم‌نگار در موبایل و دسکتاپ
زمان تخمینی مطالعه: 1 دقیقه

هم‌نگار دارای یک نسخه وب اپلیکیشن یا اپلیکیشن تحت وب است که از آن می‌توانید در انواع گوشی‌های موبایل و کامپیوتر و لپتاپ استفاده کنید. با نصب این اپلیکیشن شما می‌توانید از آن در دسکتاپ (ویندوز و مک) و موبایل‌های اندروید و حتی آی او اس به راحتی استفاده کنید.

نصب اپلیکیشن دسکتاپ هم‌نگار در لپتاپ

برای نصب اپلیکیشن دسکتاپ هم‌نگار در لپتاپ و کامپیوترهای خانگی، پس از مراجعه به پنل کاربری‌تان در هم‌نگار از طریق مرورگر، کافی است بر روی آیکون اپلیکیشن در گوشه سمت راست آدرس بار مرورگر کلیک کنید.

پس از این کار یک پنجره پرامپت باز می‌شود که از شما اجازه می‌خواهد که اپلیکیشن هم‌نگار را نصب کند. بر روی اوکی کلیک کنید و اجازه دهید تا نصب انجام شود. پس از چند ثانیه، اپلیکیشن هم‌نگار به برنامه‌های دسکتاپ شما در ویندوز یا مک اضافه می‌شود. از این پس برای اجرای هم‌نگار کافی است بر روی این برنامه کلیک کنید.

نصب اپلیکیشن موبایل هم‌نگار

برای نصب اپلیکیشن موبایل هم پس از اینکه در مرورگر موبایل وارد سایت هم‌نگار شدید، به بخش تنظیمات مرورگر که معمولا با علامت سه نقطه یا آیکون همبرگری نمایش داده می‌شود بروید و بر روی نصب اپلیکیشن یا install app بزنید. پس از چند ثانیه اپلیکیشن هم‌نگار بر روی گوشی شما نصب می‌شود و از این پس با مراجعه به هوم یا خانه در گوشی خود می‌توانید بر روی آیکون اپلیکیشن هم‌نگار بزنید و وارد اپلیکیشن شوید.

آیا این مقاله مفید بود؟
نپسندیدن 0 1 از 1 نفر این مقاله را مفید دانستند.