مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

نحوه استفاده از قابلیت‌های پرمیوم هم‌نگار با ثبت اشتراک

آخرین بروزرسانی: ۷ آذر ۱۴۰۲
شما اینجا هستید:
زمان تخمینی مطالعه: 1 دقیقه

در صورت فعال بودن پلن رایگان هم‌نگار، شما می‌توانید از بسیاری از قابلیت‌های این پلتفرم به صورت محدود استفاده کنید. اما استفاده نامحدود از تمام قابلیت‌های هم‌نگار مثل تبدیل متن به تصویر یا تبدیل تصویر به تصویر و .. نیازمند خرید پلن اشتراک پرمیوم است. چندین پلن اشتراک در هم‌نگار برای نیازهای مختلف ارایه شده که شما می‌توانید برحسب نیاز خود و کسب و کارتان یکی را انتخاب کنید. برای شناخت بیشتر راجع به پلن‌ها به بخش پلن‌های اشتراک هم‌نگار مراجعه کنید.

برای خرید پلن اشتراک باید وارد پنل کاربری خود در هم‌نگار شوید. سپس از بخش اشتراک‌ها بر روی بسته‌های اشتراک کلیک کنید

در اینجا انواع پلن‌های اشتراک نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید پلن مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی ثبت اشتراک کلیک کنید. البته توجه کنید که حالت‌های مختلفی برای پلن‌ها وجود دارد که می‌تواند شامل پلن‌های ماهانه، سالانه و حجمی/پیش‌پرداخت باشد.

همچنین شما می‌توانید پلن فعلی خود را کلیک بر روی تمدید اشتراک، تمدید کنید. پس از کلیک بر روی دکمه پنجره‌ای ظاهر می‌شود که باید از آن نوع پرداخت خود را انتخاب کنید. معمولا دو نوع پرداخت وجود دارد که یکی پرداخت آنلاین است که با کلیه کارت‌های عضو شتاب می‌توانید پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

حالت دوم پرداخت آفلاین یا همان کارت به کارت است. در صورت انتخاب این روش اطلاعات حسابی که باید مبلغ را کارت به کارت کنید به شما نمایش داده می‌شود. بعد از پرداخت، می‌توانید اطلاعات پرداخت خود را در فیلد مربوطه وارد کرده و یا رسید پرداخت را آپلود کنید.

توجه کنید در صورتی که یک پلن برای شما فعال است برای خرید پلن جدید باید تیک مربوط به حذف پلن فعلی و فعال کردن پلن جدید را بزنید.

پس از کلیک بر روی دکمه ادامه دهید (در صورت انتخاب روش آفلاین) اطلاعات پرداخت شما ثبت می‌شود و پس از تایید، پلن شما فعال می‌شود. در حالت پرداخت آنلاین نیز بلافاصله پس از پرداخت موفق، پلن اشتراک شما فعال شده و می‌توانید از تمام قابلیت‌های پرمیوم هم‌نگار لذت ببرید.

آیا این مقاله مفید بود؟
نپسندیدن 0 0 از 0 نفر این مقاله را مفید دانستند.
قبلی: انواع پلن‌های اشتراک هم‌نگار
بعدی: معرفی محیط کاربری هم‌نگار؛ گزینه‌های منو