مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

انواع پلن‌های اشتراک هم‌نگار

آخرین بروزرسانی: ۱۱ آذر ۱۴۰۲
شما اینجا هستید:
زمان تخمینی مطالعه: 1 دقیقه

برای استفاده از تمام امکانات هم‌نگار به صورت حرفه‌ای، شما می‌توانید از پلن‌های اشتراک هم‌نگار استفاده کنید. برای خریداری پلن اشتراک از این راهنما استفاده کنید. اما در اینجا می‌خواهیم شما را با انواع پلن‌های هم‌نگار آشنا کنیم. توجه کنید ممکن است پلن‌ها یا قیمت‌ها در زمان‌های مختلف متفاوت باشند بنابراین مطالب این راهنما به طور کلی نوشته شده است.

در حالت کلی چند نوع پلن اشتراک در هم‌نگار برای نیازهای مختلف و همچنین شرایط و بودجه‌های متنوع ارایه شده است. پلن‌ها شامل ماهانه، سالانه و حجمی/پیش پرداخت می‌شوند.

پلن‌های ماهانه ساده‌ترین نوع پلن‌ها هستند. اگر در هم‌نگار تازه وارد هستید می‌توانید با پلن ماهانه اولیه (زمرد) شروع کنید و سپس پلن‌های بالاتر را خریداری کنید. توجه کنید که خرید پلن سالانه بصرفه‌تر از پلن ماهانه است. در صورتی که قصد دارید به طور مداوم از هم‌نگار استفاده کنید (مثلا برای استفاده کاری و حرفه‌ای) توصیه می‌کنیم از پلن‌های سالانه استفاده کنید.

همچنین پلن‌های ماهانه نیز با تنوع بیشتری ارایه شده و شما می‌توانید بر حسب نیاز خود یا کسب و کار و سازمان‌تان، پلن کوچک‌تر یا بزرگ‌تر را خریداری کنید. پلن‌های بالاتر برای مصارف حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید پس از یک ماه استفاده از میزان مصرف خود (تعداد کلمات یا تصاویر مورد نیاز) آگاه شوید و سپس پلن متناسب‌تر را انتخاب کنید.

اما اگر شما پلن ماهانه خریداری کرده‌اید و پیش از انتهای ماه، حجم کلمات‌تان یا تصاویرتان به پایان رسید، به جای خرید پلن جدید یا تمدید پلن فعلی، می‌توانید از پلن‌های حجمی نیز استفاده کنید. یکی دیگر از محاسن پلن‌های حجمی این است که اگر نیاز شما فقط استفاده از الگوهای متنی است می‌توانید پلن حجمی کلمه‌ای را انتخاب کنید و اگر فقط از بخش تولید تصاویر استفاده می‌کنید می‌توانید پلن حجمی تصویر را خریداری کنید.

بنابراین شما می‌توانید از این پلن‌ها بر اساس نیازهای خود استفاده کنید:

پلن ماهانه – برای شروع و امتحان کارکردها و میزان مصرف کسب و کارتان، برای انواع کسب و کارها و حرفه‌ها

پلن سالانه – انتخاب بصرفه‌تر برای یوزرهای حرفه‌ای؛ انتخاب مناسب برای استفاده مداوم در تمام انواع کسب و کارها

پلن حجمی/پیش پرداخت – پلن تخصصی، بصرفه و اقتصادی مناسب برای استفاده حرفه‌ای و اختصاصی

 

 

آیا این مقاله مفید بود؟
نپسندیدن 0 0 از 0 نفر این مقاله را مفید دانستند.
قبلی: معرفی اجمالی پنل کاربری پلتفرم هم نگار (ویدیو)
بعدی: نحوه استفاده از قابلیت‌های پرمیوم هم‌نگار با ثبت اشتراک