مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

چگونه با هم‌نگار برای موضوع موردنظرمان تولید محتوا کنیم

توسط هم‌نگار بلاگ
۰ اظهار نظر
چگونه به کمک تولید محتوا با هوش مصنوعی هم‌نگار، کسب و کارمان را به مرحله بالاتر ارتقا دهیم
چگونه به کمک تولید محتوا با هوش مصنوعی هم‌نگار، کسب و کارمان را به مرحله بالاتر ارتقا دهیم

 

در این آموزش با نحوه تولید محتوا در زمینه‌های گوناگون توسط هم‌نگار آشنا می‌شوید. با هم‌نگار از کپشن اینستاگرام گرفته تا تولید یک مقاله کامل وبلاگی یا توصیف محصول و یا نقل‌قول های انگیزشی را می‌توانید تولید کنید. این آموزش شما را با مراحل اولیه نگارش محتوا آشنا می‌کند.

پس از ثبت نام و دریافت پکیج اشتراک رایگان، شما می‌توانید با ۱۰۰۰ کلمه‌ای که در اختیارتان قرار می‌گیرد بخش‌ها و سرویس‌های مختلف را تست کرده و برای استفاده از هم‌نگار آماده شوید. تمام امکانات هم‌نگار در پلن رایگان در اختیار شماست و می‌توانید از آنها استفاده کنید.

نحوه به کارگیری الگوهای آماده برای تولید محتوا

بخشی که در این آموزش به سراغ آن می‌رویم بخش الگوهاست. در بخش الگوها، قالب‌هایی طراحی و آماده شده که وظایف خاصی را برای شما انجام می‌دهند. همان طور که می‌دانید هوش مصنوعی، یک سرویس پاسخگو به پرسش‌های یا درخواست‌هاست که شما می‌توانید درخواست خود را با جزییات دقیق برای آن مطرح کرده و پاسخ مناسب را دریافت کنید. روبات هوش مصنوعی یک مدل زبانی است که Train شده (مورد آموزش و تربیت بر اساس یادگیری ماشینی قرار گرفته) و بنابراین برای ارتباط با آن باید بدانید درخواست های تان را چطور مطرح کنید.

این الگوها با استفاده از مدل زبانی هوش مصنوعی طراحی و برای مصارف اختصاصی شخصی‌سازی و آماده شده است. این الگوها به شما کمک می‌کند تا بدون دردسر فقط با بیان موضوع یا چند کلمه کلیدی، محتوای مورد نظرتان را دریافت کنید. مثلا یکی از این الگوها توصیف محصول است.

از بخش همه ابزارها، گزینه الگوها را انتخاب می‌کنید تا تمام الگوها برای‌تان نمایش داده شود سپس از میان الگوهای متعدد، الگوی مزایا و معایب را انتخاب می‌کنید.

این الگو برای فروشگاه‌های اینترنتی، نشریات آنلاین و کاغذی، نویسندگان و منتقدان هنری و فناوری و بسیاری از حرفه‌های دیگر بخصوص در حوزه تولید و بازاریابی محتوا قابل استفاده است. شما به عنوان کارشناس محصول یا تولید محتوا، می‌خواهید برای فروشگاه آنلاین‌تان، توصیف محصول جدید آماده کنید و محتوای حرفه‌ای در توصیف محصول فروشگاه آنلاین، بخش مربوط به معرفی مزایا و معایب محصول است. به کمک این الگو شما کافی است نام محصول را وارد کنید تا محتوای مزایا و معایب محصول به شما تحویل داده شود.

از این الگو برای نقد و بررسی (فیلم، سریال، بازی و …) نیز می‌توانید استفاده کنید و اگر می‌خواهید محتوای‌تان شکل حرفه‌ای تری بیابد می‌بایست بر اساس چارچوب‌های حرفه‌ای محتوای خود را طراحی کنید. امکان دیگری که در تمام الگوها در اختیارتان قرار دارد بخش گزینه‌های پیشرفته است که به وسیله آن می‌توانید حداکثر تعداد کلمات مورد نیازتان را برحسب فضا و مقتضیات سایت خود تعیین کنید تا حجم محتوا از آن فراتر نرود. همچنین می‌توانید لحن و کیفیت محتوای تولید شده را نیز تنظیم کنید.

علاوه بر این‌ها شما می‌توانید زبان خروجی را از میان فارسی و انگلیسی انتخاب کنید. (در حال حاضر سیستم از این دو زبان پشتیبانی می‌کند) بنابراین فارغ از زبانی که شما در وارد کردن توضیحات موضوع به کار می‌برید نتیجه و محتوا بر اساس زبانی که در تنظیمات الگو تعیین می‌کنید نمایش داده می‌شود.

الگوهای متنوع در هم‌نگار

شما می‌توانید از ده‌ها الگو برای تولید محتوای خود بهره ببرید. این الگوها به شما کمک می‌کند از ۳ تا ۱۰ برابر سریع‌تر از قبل به تولید محتوا بپردازید. اگر شما در حرفه خود روزانه ۳ محتوای حرفه‌ای تولید می‌کردید به کمک هم‌نگار می‌توانید تعداد محتوای روزانه را حداقل دو برابر کنید و اگر برای هر محتوا به طور میانگین یک ساعت زمان نیاز داشتید این زمان می‌توانید به ۱۰ تا ۱۵ دقیقه کاهش یابد.

الگوها در دسته‌بندی های متنوعی تقسیم شده است. از پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی مختلف (پست، توییت، استوری و …) گرفته تا ارسال ایمیل (تبلیغی، حرفه‌ای، دعوتنامه و …) و محتوای وبلاگی و نقل قول‌های انگیزشی و توضیحات برای ویدیو یا سئو کردن حرفه‌ای محتوا (متاتگ، توضیحات متا، عنوان متناسب با سئو، تحقیق کلمات کلیدی مناسب و …) همه و همه در الگوهای حرفه‌ای هم‌نگار در اختیار شماست. شما در اغلب این الگوها کافی است فقط موضوع یا عنوان را وارد کنید و یا مثلا در ارسال ایمیل حرفه‌ای، نام گیرنده ایمیل را وارد کنید. بعد همه چیز را به دانای کل بسپارید.

پس از تولید محتوا هم ادیتور یا همان ویرایشگر متنی برای شما فعال شده و می‌تواند متن تولید شده توسط ماشین را ویرایش و اصلاح کنید تا کاملا آماده انتشار شود. سپس از آیکون‌های بالایی می‌توانید انتخاب کنید که متن را کپی کنید، دانلود کنید، برای مراجعات بعدی آخریت تغییرات را ذخیره کنید یا آن را در پوشه‌هایی که قبلا ایجاد کرده‌اید دسته‌بندی کنید.

جمع‌بندی

در این آموزش شما با نحوه استفاده از الگوهای حرفه‌ای هم‌نگار برای تولید محتوا آشنا شدید. تولیدکنندگان محتوا و بازاریابان و مدیران کسب و کارها می‌توانند با استفاده از این الگوهای متنوع، محتوای حرفه‌ای مد نظر خود را تولید کرده، همانجا در ویرایشگر متنی آن را ویرایش و اصلاح کرده و سپس کپی گرفته یا دانلود کنند و در سایت یا سرویس خودشان منتشر کنند. تولید محتوای حرفه‌ای هرگز آسان‌تر از این نبوده است.

 

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید