مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

پشتیبانی از gpt4 turbo + vision در نسخه جدید هم‌نگار

توسط هم‌نگار بلاگ
۰ اظهار نظر
دلیل اخراج سم آلتمن

پس از کنفرانس DevDay که توسط شرکت OpenAI ارایه و به رونمایی از سرویس‌های جدید این شرکت برتر در حوزه هوش مصنوعی اختصاص داشت، مدل‌های gpt4 turbo و vision و مدل تولید تصویر Dall-E 3توسط این شرکت لانچ شد. این مدل‌ها برخلاف مدل‌های gpt 3 و gpt-4 که تا سال ۲۰۲۱ مورد آموزش قرار گرفته بودند تا سال ۲۰۲۳ به روز شده بودند و دقت و کیفیت تولید محتوای آنها بهبود قابل توجهی یافته بود.

پلتفرم هم‌نگار خیلی زود و چند روز بعد آپدیتی ارایه داد و پشتیبانی از مدل Dall-E 3 را به پلتفرم اضافه کرد و چند روز بعد از آن نیز مدل‌های جدید gpt-4 به هم‌نگار اضافه شدند. پلتفرم هم‌نگار از API هوش مصنوعی chatgpt متعلق به شرکت OpenAI و البته شرکت‌های دیگر برای توسعه ابزارهای مفید استفاده می‌کند و به همین خاطر تلاش می‌کند به محض ارایه آپدیت برای مدل‌های مختلف، آنها را به سرویس خود اضافه کند تا کاربران هم‌نگار همواره بتوانند از به روزترین امکانات و سرویس‌های جهانی بهره‌مند شوند.

هم‌نگار با ارایه سرویس‌های خود به دو زبان فارسی و انگلیسی امکان بهره‌مندی بدون محدودیت و دردسر از تکنولوژی هوش مصنوعی و برترین ابزارهای آن را برای کاربران ایرانی فراهم نموده است. البته ایرانیان در سراسر دنیا نیز می‌توانند از خدمات هم‌نگار بهره‌مند شوند. به زودی خبرهای خوب دیگری از این پلتفرم خواهیم شنید.

 

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید