مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

ترجمه متون در هم‌نگار؛ الگوهای جدید هم‌نگار را بشناسیم

توسط هم‌نگار بلاگ
۰ اظهار نظر

پلتفرم هم‌نگار دارای ابزارهای مختلفی برای انجام کارهای تخصصی است که برخی از آنها در قالب الگوها ارایه شده‌اند. مثلا الگوهایی برای نوشتن عنوان یا چکیده پست یا نوشتن محتوای برای شبکه‌های اجتماعی. در کنار این الگوهای اصلی، یک بخش با نام الگوهای سفارشی هم وجود دارد که شما می‌توانید الگوهای خودتان را بسازید. اما کارشناسان هوش مصنوعی در هم‌نگار، همواره برای شما الگوهای تازه‌ای آماده می‌کنند که مورد نیاز شما بوده است.

چند الگوی جدید در هم‌نگار ایجاد شده که یکی از آنها یعنی تولید رزومه حرفه‌ای را قبلا معرفی کردیم. الگوی دیگری که در بخش الگوهای سفارشی در دسترس شما قرار گرفته ترجمه متن است که شما می‌توانید متن‌های خود را به دو زبان فارسی و انگلیسی ترجمه کنید. فقط کافی است متن خود را وارد کنید و ترجمه را تحویل بگیرید. نکته دیگر این‌که شما می‌توانید تعیین کنید از هر متن چند نمونه ترجمه برای شما ایجاد شود تا بتوانید از میان آنها بهترین نمونه را انتخاب کنید.

یک الگوی دیگر که بنا به درخواست شما ایجاد شده خلاصه‌نویسی متون است. شما می‌توانید متون طولانی خود را خلاصه کنید. برای این کار متن طولانی خود را وارد می‌کنید و حداکثر تعداد پاراگراف‌ها برای خلاصه کردن را تعیین می‌کنید و سپس خلاصه متن را تحویل می‌گیرید.

 

همین حالا می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری -> بخش الگوهای سفارشی، از این الگوها استفاده کنید. توجه داشته باشید با توجه به حجم مصرف بالای الگوهای سفارشی، این الگوها فقط در پلن‌های اشتراک پرمیوم هم‌نگار در دسترس است.

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید