مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

ترجمه از هم‌نگار، انتشار در وردپرس؛ روش‌های نگارش محتوای وبلاگ توسط هوش مصنوعی (ویدیو)

توسط همایون آزادپور
۰ اظهار نظر

اگر در حوزه تولید محتوا یا ترجمه فعالیت می‌کنید و یا وبلاگی دارید که در آن مطلب منتشر می‌کنید حتما با پروسه زمان‌بر و خسته‌کننده تولید محتوا آشنایی دارید. شما ممکن است مطالب را از منابع دیگر در سایت خود کپی کنید که البته شاید این کار به اندازه تولید محتوا زمان‌بر نباشد اما در سئو امتیاز خوبی نخواهد داشت.

اما تولید محتوا یا ترجمه، باعث می‌شود شما رتبه خوبی در سئو یافته و سایت شما دارای محتوای درجه یک و به عنوان منبع اصلی شناخته شود و این امتیاز بزرگی است. از سوی دیگر تولید محتوا بسیار زمان‌بر است و اگر بخواهید افرادی را برای این کار استخدام کنید هزینه شما هم بسیار افزایش خواهد یافت. حالا روشی را به شما معرفی می‌کنیم که در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی زیادی کنید.

هم‌نگار یک دستیار هوشمند تولید محتواست که ابزارهای متنوعی برای تولید محتوا دارد. ابزاری که در این مطلب می‌خواهم به شما معرفی کنم الگوی ترجمه متن است. با این ابزار شما می‌توانید مقاله‌های مختلف را بر اساس موضوع موردنیازتان پیدا کرده و توسط این ابزار به راحتی ترجمه کنید.

اگر از وردپرس برای وبلاگ خود استفاده می‌کنید کافی است یک پست وردپرس ایجاد کنید. محتوا را داخل هم‌نگار ترجمه کرده و سپس با کلیک روی دکمه کپی، کل مطلب را به وردپرس آورده و در آنجا منتشر کنید. بدین ترتیب سرعت تولید محتوا برای شما چندین برابر می‌شود و روزانه می‌تواند چند برابر قبل محتوا تولید کنید.

همان طور که در ویدیوی بالا مشاهده کردید برای اینکه کارتان حرفه‌ای تر و متن‌تان دقیق‌تر باشد می‌توانید هم متن انگلیسی و هم ترجمه فارسی را منتقل (کپی/پیست) کنید و ترجمه را مطابقت دهید و ایرادات احتمالی را رفع کنید. برای آموزش و توضیحات بیشتر به این پست در دانشنامه هم‌نگار مراجعه کنید.

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید