مجله خبری و آموزشی هوش مصنوعی

آپدیت هم‌نگار به نسخه ۳.۲؛ پشتیبانی از Dall-E 3 و وب اپلیکیشن

توسط هم‌نگار بلاگ
منتشر شده: آخرین بروز رسانی در تاریخ ۰ اظهار نظر
آپدیت هم‌نگار به نسخه ۳.۲؛ پشتیبانی از Dall-E 3 و وب اپلیکیشن


خبر
Nov 20, 2023

طبق وعده قبلی اکنون نسخه جدید هم‌نگار با عنوان آپدیت آبان ماه منتشر شده است. در این نسخه علاوه بر تغییرات و بهبودهای کوچک، دو قابلیت مهم به پلتفرم اضافه شده است. در ادامه به معرفی این دو قابلیت و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

Dall-E 3؛ خلق تصاویری با کیفیت بالا

همان طور که قبلا خبر یافتید کمپانی OpenAI در کنفرانس جدید خود چندین قابلیت و مدل جدید از سرویس هوش مصنوعی خود را معرفی کرد. یکی از این قابلیت‌ها که بسیار مورد استقبال کاربران و کارشناسان قرار گرفت مدل تصویری Dall-E 3 بود که درک بهتری از تبدیل متن به تصویر ارایه می‌دهد و تصاویر بسیار باکیفیت‌تری تولید می‌کند.

این مدل اکنون در هم‌نگار قرار گرفته و در تمام پلن‌های پرمیوم قابل استفاده است. برای استفاده از این قابلیت کافی است در ابتدا – در صورت استفاده از پلن رایگان – اشتراک خود را ارتقا دهید. سپس از بخش تصاویر هوش مصنوعی گزینه Dall-E 2,3 را انتخاب کنید. در صفحه مورد نظر هم گزینه Dal–E 3 را انتخاب کنید و حالا می‌توانید تصاویر جذاب خود را تولید کنید.

نسخه وب اپلیکیشن هم‌نگار

اکنون پلتفرم هم‌نگار به قابلیت وب اپلیکیشن تجهیز شده است و شما به راحتی می‌توانید از این پلتفرم به شکل یک اپلیکیشن در هر دستگاه استفاده کنید. اگر هم‌نگار را در دسکتاپ اجرا می‌کنید بر روی آیکون نصب در سمت راست آدرس بار مرورگر (تصویر زیر) کلیک کنید:

حال پنجره‌ای نمایش داده می‌شود که باید بر روی install کلیک کنید

پس از نصب اپلیکیشن، می‌توانید هر بار از داخل دسکتاپ بر روی آیکون هم‌نگار کلیک کرده و برنامه را اجرا کنید.

برای نصب در موبایل هم به راحتی می‌توانید از روی گزینه‌ها یا همان بخش options مرورگرتان بر روی install app کلیک کنید. پس از نصب اپلیکیشن، حالا می‌توانید در صفحه خانه گوشی خود آیکون برنامه را مشاهده کرده و با کلیک بر روی آن، هم‌نگار را اجرا کنید. این روش بر روی تمام سیستم عامل‌ها از جمله اندروید و آی او اس جوابگوست.

امیدواریم قابلیت‌های جدید بتواند نظر شما را جلب کند. همواره می‌توانید پیشنهادات خود را درباره هم‌نگار با ما در میان بگذارید.

این مطالب هم پیشنهاد می‌شود

پیام بگذارید